poniedziałek, 18 lutego 2013

Bohaterowie


Usagi Tsukino Kou
Ponad 10 lat temu sprzeciwiła się swojemu przeznaczeniu, stawiając wszystko na jedną kartę. Zdecydowała, że życie spędzi u boku mężczyzny swojego życia. Niestety nie myślała, iż to, co było najdroższe jej sercu straci tak szybko.

Seiya Kou
W dalszym ciągu jest wokalistą zespołu Three Lights. Razem z Taikim oraz Yatenem ma własne studio nagraniowe, a w dodatku promuje młode talenty. Nie stracił swojej pewności siebie ani poczucia humoru. Jednak coś sprawiło, że już nie patrzy na życie tak kolorowo.
Minako i Yaten Kou
Mówią, że przeciwieństwa się przyciągają i w ich przypadku, jak najbardziej się to sprawdziło. Zwariowana Mina i opanowany Yaten-każde na swój sposób próbuje wychować dzieci. Naturalnie, z różnym skutkiem.
Ami i Taiki Kou
Nieśmiała pani doktor i piosenkarz z duszą poety. Chyba najbardziej zgrana para na całej Ziemi, chociaż na tle rodziny wyglądają dość dziwnie lub, jak kto woli-za spokojnie.
Mamoru Chiba
Kto by pomyślał, że ten spokojny i rozsądny mężczyzna może być rządny zemsty, a jednak. Chiba do tej pory nie pogodził się z faktem, iż Usagi zostawiła go dla Seiyi. Teraz nienawidzi małżeństwa Kou oraz zrobi wszystko, aby im dopiec.
DRUŻYNA ROZRABIAKÓW ;)
Shona Aizawa, a właściwie Amaya Kou
Ma 10 lat i niedawno wróciła do Tokio ze Stanów, gdzie mieszkała z człowiekiem, którego uważa za ojca. Dziewczynka jest urocza oraz łatwo nawiązuje kontakty. Jednak nie przepada za szkołą, a sportu wręcz nie znosi. Jej pasją jest gra na skrzypcach.
Ichiro
Syn Usagi i Seiyi. Chłopiec ma 8 lat, a już trudno zapanować nad jego charakterem. Wszędzie go pełno, bo uwielbia być w centrum uwagi. Mały Kou ma błękitne oczy oraz blond czuprynę. Lubi chodzić do szkoły, ale zajęcia plastyczne to jego utrapienie.
Mai i Hiro
Dzieci Yatena i Minako stanowią największe wyzwanie wychowawcze na skalę światową. Ciągle rozrabiają i kłócą się o wszystko. Niebieskooka Mai ma 8 lat i głowę pełną pomysłów. Z kolei dziesięcioletni Hiro jest małą wersją ojca, ale tylko pod względem wyglądu. Razem te maluchy tworzą niezłą mieszankę wybuchową.
Emi
Córka Ami i Taikiego ma 8 lat. Jest prawdziwym aniołkiem, a urodę odziedziczyła po mamie. Dziewczynka jest bystra oraz inteligentna. Jednak nie lubi spędzać czasu z rówieśnikami, bo według niej są niedojrzali. Dziecko idealne, ale ostatnie upodobanie martwi Taikiego.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz